Катерина Губарєва

Мене звуть Катерина і я сертифікований лікар-психіатр та кпт-терапевт. В цьому житті у мене є дві пристрасті: Українські гори та психотерапія. З дитинства я мріяла стати лікарем – і це сталося:) Закінчила медичний факультет ХНУ імені Каразіна, після  інтернатури працювала в психіатричній лікарні.

Маю досвід в діагностиці та лікуванні таких розладів як шизофренія, депресія, маніакально-депресивний розлад, психосоматичні розлади, тривога, панічні атаки, розлади особистості, алкогольна абстиненція, алкогольний делірій, порушення харчової поведінки, післяпологові психічні розлади.

Як психотерапевт я працюю у напрямку когнітивно- поведінкової психотерапії, часто працюю з такими запитами: тривожність, невпевненість в собі , неприйняття свого тіла, проблеми у стосунках, апатія, безсилля, знижений фон настрою, труднощі у спілкуванні з людьми, важкий розрив відносин, пошук себе у професійній діяльності, емоційне вигорання.

Моє професійне кредо: “якість життя обумовлюється не стільки подіями навколо нас , а тим , як ми їх інтерпретуємо. А з гумором по життю ми взагалі зможемо здолати все:) ” Як терапевт я допомагаю людям виростити у собі внутрішнього дорослого ( замість риби- ми разом вчимося робити вудочку з того, що є). Вірю,що кожна людина вже має всі інструменти та необхідні ресурси для того, щоб змінити своє життя на краще, треба тільки їх віднайти.

Як і всі Українці, чекаю на перемогу та роблю для її наближення все можливе і на що вистачає внутрішніх сил. Бажаю нам Миру та сили пройти те, що ми не обирали ,але доводиться проходити!

Сертифікати та нагороди

Зв'язатися з нами

Надіслати повідомлення

або
Зателефонуйте  нам

ПН.-НД: 9:00 -21:00