Про нас

sychologist-person

Про нас

Психологічний цетр ''Я Є'' Це Безпечний простір для індивідуальних/групових занять, де зібрались ТОПові експерти з психології, фахівці, професіонали: психологи, гештальт-терапевти, коучі, психіатри, об'єднані спільною ідеєю – допомагати людям. Ми ті, хто зможе зрозуміти та підтримати, допомогти знайти відповіді на важливі питання та вийти зі складного становища, пережити втрату близької людини та впоратися з депресією. А найголовніше – ми будемо супроводжувати Вас на шляху до себе, допомагати зрозуміти, хто Ви і які ваші справжні бажання та цінності, сприяти розвитку свого потенціалу та набуттю внутрішнього балансу та гармонії. У нашому центрі ми пропонуємо відвідувачам 4 затишних кабінета для індивідуальних консультацій, кабінет психіатра, дитячий кабінет і зал для групових занять.

Номер телефону
0800 33 45 03

+38 067 575 32 21
+38 050 575 32 21
+38 073 575 32 21

Наша сфера роботи

ПОПУЛЯРНІ ПОСЛУГИ

Консультація психолога

Допомога з кризовими станами, труднощах спілкуванні, тривогах, невпевненості, панічних атаках, та іншому.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дитячий психолог

Дитинство – особливий період розвитку. Психіка дитини є незрілою, пластичною і вкрай чутливою до будь-яких впливів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Лікар-психіатр

Лікар – психіатр виявляє причини порушень у роботі людської психіки та обирає адекватні методи лікування.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Оренда кабінета психолога та психіатра

Для початківців та давно практикуючих фахівців у нашому центрі передбачена погодинна оренда кабінету психолога.

ДЕТАЛЬНІШЕ
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Пакети послуги для наших клієнтів

  • Первинна консультація

  • Я без війни “МИ РАЗОМ”

  • Преміум Бізнес

  • Люкс Бізнес

  • Жіноча група “Я ЖИВУ ДЛЯ СЕБЕ”

  • Сексологія “ГАРМОНІЯ В ПАРАХ”

  • Я в дитинстві

  • Дитяча терапія

  • Моя родина моя фортеця

  • Я не один

img
0 +
Досвід роботи фахівців
0 +
Годин консультування
0 +
Клієнтів
0 +
Хвилини від метро

Наш простір

Відгуки клієнтів

Ви можете обрати професійну психологічну терапію

Помогли решить проблемы

Rated 5 out of 5
24.01.2023

Дякую за допомогу. Мені порадила звернутися до центру моя знайома після того, як у мене почалися панічні атаки. Наразі панічних атак немає, зараз продовжуємо роботу з тривогою. Спасибі, рекомендуватиму звернутися друзям, тут хороші фахівці.

Ольга

Благодарим Вас за заботу!

Rated 5 out of 5
24.01.2023

Я обращалась в этот центр по поводу влияния развода с мужем на ребенка. Волновалась за дочь и думала, что только с ней нужно будет поработать, избавиться от ее страхов, сгладить переживания. Но на консультации поняла, что помощь нужна для начала мне самой – разобраться в себе, перестать чувствовать себя обиженной, жертвой. На консультацию я пришла с каким-то ощущением беспомощности… Я старательно выполняла все рекомендации и упражнения, работала над собой. В результате, уже после 4 визита почувствовала, что я уже не нуждаюсь в помощи извне, полна энергии и стремления жить и радоваться жизни, идти навстречу себе, развиваться. Появилась уверенность в себе, ощущение самодостаточности.

Так же успешно прошли консультации с дочкой. Ей 8 лет, она очень чувствительная девочка, я переживала, что на нее сильно повлиял развод. Но оказалось, что ребенок по этому поводу как раз не так переживает, как я думала. На основе анализа ее рисунков стало понятно, что для нее более важно побороть страх темноты, научиться сбрасывать напряжение. Дочка очень быстро вошла в контакт с психологом, просто «влюбилась» в нее и с нетерпением ждала каждой встречи. В общем, за несколько сеансов ребенок перестал бояться темноты, исчезли и другие страхи (змея под кроватью). Она стала какой-то более уверенный в себе. Спасибо вам за работу.

Ирина

Дуже вдячні!

Rated 5 out of 5
24.01.2023

Ми з чоловіком мали досить напружені стосунки, здавалося не могли дійти згоди ні з якого питання. Будь-які спроби поговорити закінчувалися сварками. Врешті ми вирішили спробувати сімейну терапію, ні на що особливо не розраховуючи, якщо чесно. Але нам пощастило , звернувшись у цей центр нам справді допомогли розібратися у суті наших конфліктів та зрозуміти як вийти з цього замкненого кола постійних сварок і претензій і почати будувати нові якісніші стосунки. Ми стали набагато краще чути й розуміти одне одного, стали ближчими та відкритішими у стосунках. Ми дуже вдячні вам за допомогу.

Яна та Петро

Зв'язатися з нами

Надіслати повідомлення

або
Зателефонуйте  нам

ПН.-НД: 9:00 -21:00