Зазвичай тривалість консультації становить 55 хвилин.
Цей час при взаємній домовленості може бути наперед збільшено на першій зустрічі для кращого ознайомлення з актуальною ситуацією клієнта або під час психотерапії у разі виникнення екстреної необхідності з боку клієнта.
Частота та кількість зустрічей обговорюються на першій консультації та залежать від бажань, можливостей та складності проблеми клієнта.
Індивідуальна психотерапія за термінами проведення ділиться на:
• короткострокову форму (до 15 зустрічей-сесій)
• довгострокову форму (більше 15 зустрічей)
Для запису на консультацію зв’яжіться зі спеціалістами за телефоном, вказаним у розділі “Контакти”.
Оплата:
- Клієнт може скасувати або перенести зустріч за 24 години, не оплачуючи її.
- Зустріч, скасована менш як через 24 години, оплачується у повному розмірі.
- Якщо психолог скасовує зустріч менш як за 24 години до початку сесії, він компенсує клієнту наступну зустріч і вона проходить безкоштовно.
Клієнт:
Як відбувається консультація з підлітком:
- Повідомляєте адміністратору (у телефонній розмові), що консультація буде з підлітком та залишаєте контактний номер одного з батьків.
- Ми отримуємо згоду батька на консультацію.
- Оплачуєте сесію, вибираєте разом із підлітком фахівця, зручну дату та час, очікуєте дзвінка (або телефонуєте самі через сайт).
- Консультація триває 55 хвилин, за які ви познайомитеся з психологом, обговорите свій запит та спільно з фахівцем вивчите проблему глибше.
- Клієнт приходить на зустріч у обумовлений час. При запізненні час консультації не продовжується.
- Клієнт відвідує зустрічі регулярно для досягнення результату: не рідше за 1 раз на 10 днів і не частіше 2 разів на тиждень.
- Якщо клієнт прийшов на сесію у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння або під дією сильних психотропних препаратів, психолог має право вважати сесію оплаченою та пропущеною.
- Тривалість індивідуальної консультації 55 хвилин, сімейної/парної консультації 80 хвилин.
Психолог:
- На консультації психолог дотримується запиту клієнта, пред’являючи йому свої спостереження, думки, версії та гіпотези.
- Психолог не дає поради та не приймає рішення замість клієнта.
- За запитом клієнта психолог зобов’язується пред’явити правдиву інформацію про методи роботи, свій досвід, освіту та все, що стосується роботи з клієнтом на запит клієнта.
- Психолог зобов’язується зберігати конфіденційність зустрічей. Те, що відбувається на сесії, не може бути розголошене будь-якому з членів сім’ї, друзям, родичам або стороннім людям без згоди клієнта. Винятком із правил є винесення випадку клієнта (без озвучення клієнта) на супербачення.
- Психолог має право порушити конфіденційність та повідомити відповідні органи у разі, якщо клієнт повідомив про скоєний злочин, про намір вчинити злочин чи про намір вчинити суїцид.
- У період надання консультацій психолог не має права вступати з клієнтом у дружні, сімейні та ділові відносини.
- Психолог має право направити клієнта до психіатра, невролога та інших фахівців, якщо бачить у цьому потребу.
Домовитись про консультацію можна за телефоном:
Телефон горячої лінії
+38 (067) 575 32 21
+38 (050) 575 32 21
+38 (073) 575 32 21