Психотерапія

Психотерапія

Психотерапевт — це фахівець, який має додаткову освіту в одному або декількох напрямках психотерапії і займається ситуаціями, які вимагають більш тривалої уваги, ніж консультація. Цей процес вимагає 10 і більше зустрічей і спрямований на внутрішні зміни за допомогою процесу усвідомлення.

Психотерапевт може провести тривалу спільну роботу над вашими внутрішніми проблемами на свідомому і несвідомому рівнях. Ви набагато краще дізнаєтеся власний внутрішній світ, навчитеся інакше дивитися на повсякденні речі і ситуації. Ви не тільки подолаєте свої проблеми, але і зможете сприймати навколишній світ таким чином, що він не буде більше ранити вас побутовими проблемами і конфліктами.

У чому перевага індивідуальної психотерапії?

Головною перевагою індивідуальної психотерапії є її інтимність і повна конфіденційність. Це дозволяє людині набагато швидше і легше розкритися, щиро розповісти про свою проблему, страхи та переживання. Цей момент дуже важливий, бо найчастіше українці звертаються за допомогою до психотерапевта тільки в крайньому випадку і їм буває дуже складно щиро зізнатися у своїй слабкості, горі чи кризі. В цьому випадку індивідуальна терапія – кращий вихід.

Основний фактор позитивного впливу терапії на життя людини – це повна довіра і співпраця.

Які проблеми вирішує індивідуальна психотерапія?

Найчастіше люди звертаються до психотерапевта, коли їх турбують:

  • тривожність і фобії;
  • панічні атаки;
  • напади неконтрольованої агресії;
  • відчуття провини або сорому, що не проходить;
  • почуття власної неповноцінності, різні комплекси;
  • втрата сенсу життя;
  • психологічний або емоційний дисбаланс;
  • стрес;
  • психічна травма, насильство;
  • неможливість пережити втрату близької людини та ін.

Людина може звернутися за допомогою до психотерапевта для вирішення будь-якої проблеми. Кожен з нас переживає події і емоції по-своєму і, якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги, важливо розуміти, що це нормально і абсолютно природно, навіть якщо навколишні справляються з аналогічними ситуаціями самостійно.

Наприклад, для однієї людини пережити розлучення або розставання досить просто, а для іншої це стає справжнім потрясінням, яке без належної допомоги може перерости в психологічний розлад. Також деякі люди самостійно справляються з втратою батьків, наслідками фізичного насильства та іншими стресовими ситуаціями, але для інших це занадто складно, особливо якщо вони не знають як це зробити.

Навіть якщо розглядати більш прості ситуації, наприклад, відчуття тривожності, невпевненості в завтрашньому дні (що все частіше турбує кожну другу людину), втрата сенсу життя, невпевненість у собі, своїй привабливості, сексуальності, тощо – індивідуальна консультація стане тим самим простим і ефективним способом налагодити своє життя і стати щасливішими.

Індивідуальні консультації і терапія – правильний вибір, якщо ви розумієте, що вони вам потрібні.

Домовитись про консультацію можна за телефоном:

Телефон горячої лінії

+38 (080) 033 45 03

+38 (067) 575 32 21
+38 (050) 575 32 21
+38 (073) 575 32 21

 

Зв'язатися з нами

Надіслати повідомлення

або
Зателефонуйте  нам

ПН.-НД: 9:00 -21:00