Онлайн консультації

Онлайн консультації

Онлайн консультації

Іноді обставини складаються в такий спосіб, що очне звернення до психолога виявляється неможливим. У цьому випадку ми пропонуємо вам онлайн-консультування, як через skype/Zоом або іншим зручним способом який обере кліент. При цьому ми хотіли б звернути вашу увагу на те, що дистанційне консультування має низку суттєвих обмежень, внаслідок чого може не мати того ефекту, який можливий при звичайній роботі. Тому якщо ви перебуваєте у тяжкому стані, ми рекомендуємо не відкладати свій візит до психолога.

Тривалість однієї консультації  становить 55 хвилин.

Консультування може бути разово, або можливе укладання договору терміном на місяць і більше.

У цьому психолог зі свого боку, як і особистому прийомі, забезпечує конфіденційність розмови. Консультація психолога-онлайн допоможе:

– Зекономити час (не потрібно під’їжджати на місце зустрічі),

— скоротити дистанцію (якщо клієнт та спеціаліст перебувають у різних містах),

— вирішити питання оперативно (іноді буває так, що хочеться поговорити з фахівцем саме зараз, бо дуже мучить якесь невирішене питання).

І відбувається консультація-онлайн так само ефективно, як і особисті зустрічі. Разом з тим, треба пам’ятати, що допомога психолога-онлайн доцільна для зняття гострої проблеми та для роботи з дорослими. Якщо ж потрібна тривала робота з дітьми, то продуктивною буде тільки первинна онлайн-консультація. Для ефективної роботи з дітьми краще взаємодіяти особисто. Я як фахівець працюю у різних режимах, у тому числі й онлайн-психологом. Якщо вам терміново потрібно поговорити, звертайтесь до мене за допомогою.

Щоб отримати послуги інтернет-консультування, зв’яжіться зі спеціалістами по номеру телефону, вказаному у верхньому правому кутку.  Наші спеціалісти запишуть вас на онлайн консультацію.

Домовитись про консультацію можна за телефоном:

Телефон горячої лінії

+38 (080) 033 45 03

+38 (067) 575 32 21
+38 (050) 575 32 21
+38 (073) 575 32 21

 

Зв'язатися з нами

Надіслати повідомлення

або
Зателефонуйте  нам

ПН.-НД: 9:00 -21:00