Робота з корпоративними клієнтами

Робота з корпоративними клієнтами

На підприємстві, штат співробітників якого становить понад 200 осіб, часом виникають конфлікти та непорозуміння. Основне завдання психолога підбирати людей із психотипу, щоб їм було комфортно між собою контактувати. Також він займається корекцією відносин у колективі чи індивідуальної поведінки.

Формат спілкування з психологом

Існують індивідуальні консультації зі співробітниками та керівниками та робота з групою. Індивідуальна консультація триває близько години. Групові консультації – від 1,5 до 5-6 годин залежно від складності поставленого завдання.

Топ-менеджери вважають за краще обговорювати свої питання з психологом віч-на-віч.

Власники бізнесів часто називають свою справу другою дитиною. Чим вище позиція та вплив людини в компанії, тим складніше відокремити робочий час від особистого життя.
Працюючи з мотивацією чи розборі конфліктних ситуацій найкраще займатися з групою. Так проявляється емпатія, співробітники бачать на прикладі один одного схожі ситуації та більше розкриваються. Вони зауважують, що їхні колеги теж можуть помилятися, і дають собі внутрішній дозвіл на помилку, а отже, відкривають поле для прояву ініціативи, розкриття власного потенціалу і, зрештою, потенціалу компанії.

У груповій роботі психолог дає інструменти, які колектив може використати надалі при самостійному вирішенні проблем. Групові заходи об’єднують людей, котрі часто позбавлені можливості комунікації один з одним, особливо в умовах віддаленої роботи — додаткового стрес-фактора нової реальності.

Зв'язатися з нами

Надіслати повідомлення

або
Зателефонуйте  нам

ПН.-НД: 9:00 -21:00